Tesla знизить ціни на автомобілі для Китаю

Автор: Роман Галімон | 20 Гру, 2019

Компанія Tesla Inc. планує знизити ціну своїх седанів Model 3, побудованих у Китаї, на 20% або більше наступного року.

Враховуючи доволі невеликий ринок електромобілів, американській компанії доведеться йти на заходи, які зменшать витрати та заманять покупців низькою ціною.

Як повідомляє Bloomberg, одним із пріоритетів для Tesla стало використання місцевих компонентів, що дозволить імпортувати менше деталей та уникати митних тарифів.

 Читайте також:

Завдяки цьому, ціни на автомобілі, які будуть побудовані на новій фабриці біля Шанхаю і стартують від 355 800 юанів (50 800 доларів), ймовірно, будуть знижені з другої половини 2020 року.

Генеральний директор Ілон Маск розраховує на багатомільярдний завод в Шанхаї – перше виробництво Tesla за межами США – щоб отримати перевагу в порівнянні з BMW AG і Daimler AG, які також орієнтуються на Китай з новими моделями електрокарів.

При цьому значна частина скорочень витрат Tesla залежатиме від постачальників акумуляторів, які, як правило, є найдорожчою частиною електромобіля. В даний час Tesla повністю покладається на японську Panasonic Corp., але компанія вже погодилася купувати акумулятори у фабрики LG Chem Ltd., що знаходиться приблизно в 320 км на північний захід від Шанхаю.

Також Tesla уклала угоду про використання акумуляторів від китайського сучасного виробника Amperex Technology Co. Ltd. вже наступного року, що допоможе страхувати поставки.

Зниження ціни на 20% знизить стартову ціну Model 3 нижче 300 000 юанів. Місцевий конкурент Xpeng вже заявив минулого місяця, що його новий седан P7 обійдеться від 270 000 юанів до 370 000 юанів.

Крім того Tesla оголосила, що влада Китаю надасть для Model 3, побудовану в Шанхаї, державну субсидію в розмірі до 24 750 юанів за машину. Хоча поки незрозуміло, яка частина цієї знижки надійде безпосередньо клієнтам.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest