У Китаї вже скопіювали новий Toyota Land Cruiser

Автор: Редакція | 04 Вер, 2021
Tank 500

Китайський автовиробник GWM явно не соромиться копіювання останнього покоління Toyota Land Cruiser.

Китайський автомобільний ринок вибухнув за останні два десятиліття, і з цим колосальним зростанням попиту відбувся приплив виробників, які прагнуть розділити ринок.
Такі бренди, як Tesla, намагаються не відставати від попиту в Китаї, а національним виробникам залишається розробляти сумнівні копії відомих автомобілів, як Porsche Macan, Hummer H1 й тепер Toyota Land Cruiser.

Отримавши назву «Tank 500», ця аналогія Land Cruiser стала черговою спробою запозичення вже створеного автомобіля.

Tank 500

На недавньому автосалоні в Ченду 2021 року в Китаї компанія GWM (Great Wall Motors) представила Tank 400 і Tank 500, які мають розширити асортимент рамних позашляховиків бренду.

Tank 500 раніше публічно з’являвся у вигляді тізерних ескізів, але тоді він був відомий як Tank 600. Тепер стало зрозуміло, що у GMW майже повністю скопіювали дизайн Toyota Land Cruiser 300 серії.

Tank 500

Бічний профіль майже ідентичний, хоча й небездоганний, а за розмірами Tank 500 знову повторює пропорції Cruiser.

Tank 500 будуватиметься на рамному шасі з підвіскою на пружинах та з передніми й задніми блокувальними диференціалами. Дорожній просвіт становить 203 мм, а глибина броду – 787 мм. Кути заїзду та з’їзду складають 29,6 градусів та 24 градуси відповідно.

Tank 500

Під капотом машина отримає 3,0-літровий бензиновий двигун V6 з турбонаддувом, поєднаний з 48-вольтовою гібридною системою, що виробляє в цілому 349 кінських сил. В салоні 12,3-дюймова панель приладів, перемикач передач, натхненний Volvo, і навіть аналогові годинники, схожі на Rolls-Royce. Tank 500 може бути трирядним позашляховиком для семи осіб.

Інформації про ціни поки немає, але місцеві медіа очікують, що копія Toyota Land Cruiser продаватиметься приблизно за 46 000 доларів.

До речі, минулого місяця Haval, що належить також GWM, представив флагманський позашляховик Shenshou, а раніше виробник скопіював форми Volkswagen Beetle у своєму електрокарі Ora Lightning Cat.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: CarBuzz

Галерея Tank 500:
Фотограф: GWM
Фотограф: GWM
Фотограф: GWM
Фотограф: GWM

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest