Електрокар Tesla “на автопілоті” врізався у машину поліції

Автор: Редакція | 11 Гру, 2019

Електричний автомобіль Tesla врізався у припарковану поліцейську машину, яка стояла на дорозі під час оформлення іншого ДТП.

Минулими вихідними Tesla Model 3, яка їхали на автопілоті, врізався в автомобіль поліції на автомагістралі в штаті Коннектикут, де поліція зупинилась для допомоги іншому автомобілю, що зупинився та потребував евакуатора. В результаті зіткнення, обидва автомобілі були серйозно пошкоджені, але водії не постраждали.

 Читайте також:

За інформацією CNBC, чоловік, який вийшов з автомобіля з номерним знаком «MODEL3», сказав, що під час аварії повернувся назад, аби перевірити, як поводиться собака на задньому сидінні.

Поліція штату Коннектикуту в своєму акаунті на Facebook зазначала, що Tesla врізалась в автомобіль поліції в лівій смузі, хоча на машині поліції працювали мигалка й перед місцем ДТП були світлові вогні аварійної зупинки.

During the early morning hours of Saturday, December 7, 2019, Troopers out of Troop G-Bridgeport responded to the area…

Опубліковано Connecticut State Police Субота, 7 грудня 2019 р.

 

Компанія Tesla жодним чином поки не прокоментувала інцидент, але автовиробник неодноразово зазначав, що система автопілоту потребує «постійного активного нагляду з боку водія», хоча може розганятися та гальмувати у своїй смузі й розрізняти пішоходів.

Проте, здається, закондавці США не хочуть залишати цей інцидент поза увагою й пропонують прийняти закон, який врегулює діючі автоматичні системи допомоги водіям, зокрема «автопілот» Tesla.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest