Tesla анонсувала виробництво робота-гуманоїда

Автор: Редакція | 20 Сер, 2021
Tesla Bot

Генеральний директор Tesla Ілон Маск оголосив про новий план для компанії. Відомий автовиробник побудує робота-гуманоїда, який вже отримав кодове ім’я Optimus.

Компанія Tesla Motors змінила назву на Tesla ще в 2017 році, й вже тоді мали наміри розширити діяльність за межі лише виробництва електромобілів.
На разі, компанія має власну мережу станцій швидкої зарядки Supercharger, будує системи генерування сонячної енергії та продає сховища енергії. А тепер буде створений Tesla Bot.

Під час «Дня штучного інтелекту Tesla» (пам’ятаєте, минулого року був «батарейний день Tesla») на сцену вийшов Ілон Маск, який зробив несподіваний анонс, пообіцявши, що прототип робота буде представлений наступного року.

При цьому, вже був показаний попередній вигляд, а також перші технічні специфікації, такі як використання технології Full Self-Driving, адаптованої з автомобілів компанії. Крім того, робот матиме близько восьми камер системи Autopilot.

Заявляється, що Tesla Bot розробляється як «дружній» пристрій, і його мета – «усунути небезпечні повторювані та нудні завдання». З максимальною швидкістю 8 км/год він не зможе «наздогнати» середньостатистичну людину, а отже, як сказав Маск, «не становить загрози».

Проте, Tesla Bot матиме висоту 1,72 метра і важитиме 57 кг.
У робота буде вбудовано не менше 40 електромеханічних приводів із 12 на плечах, 12 на ногах, 12 на руках, два на шиї та ще два на тулубі. Під кодовою назвою Optimus (й тут знову посилання від Маска до його улюблених фільмів), Tesla Bot підніматиме вагу в 68 кг й матиме екран, встановлений на обличчі, що надаватиме відповідну інформацію.

Якій меті він насправді служитиме? Ілон Маск навів реальний приклад, заявивши, що Tesla Bot зможе здійснити покупки, виконавши команду власника: «Будь ласка, іди в магазин і принеси мені наступні продукти».

Отже майбутнє вже зовсім близько.

До речі, нещодавно стало відомо, що Tesla відклала виробництво Cybertruck до 2022 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Tesla Bot:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest