Tesla відклала виробництво Cybertruck до 2022 року

Автор: Редакція | 09 Сер, 2021

Американська марка електрокарів Tesla відклала початок виробництва пікапу Cybertruck до 2022 року.

Під час оголошення фінансових результатів за 2 квартал 2021 року Tesla заявила, що виробництво Cybertruck почнеться в Остіні після Model Y, але не вказала дату.
При цьому, на сторінках онлайн -конфігурації Cybertruck відбулось оновлення й зазначається, що клієнти зможуть завершити свою конфігурацію «у міру наближення виробництва до 2022 року».

Оскільки Cybertruck був представлений ще в листопаді 2019 року, затримка означає, що клієнти чекатимуть більше двох років, перш ніж отримати свої електричні пікапи, хоча багато хто вже зробив бронювання з попередньою оплатою.

Однак це доволі небагато, порівняно з Tesla Semi та Tesla Roadster другого покоління – двома автомобілями, представленими в листопаді 2017 року, які ще не вийшли на виробничу лінію.
Говорячи нещодавно про Tesla Cybertruck, віце -президент виробника з питань машинобудування, Ларс Мораві, сказав, що «Cybertruck зараз знаходиться на стадії альфа –версії», і підтвердив, що він поділить частини з Model Y.

«Він отримає більшу частину платформи та великих ливарних конструкцій від Model Y, що будуватиметься в Берліні та Остіні, – сказав він. – Очевидно, що це має пріоритет над Cybertruck, але ми переходимо до бета -фази Cybertruck пізніше цього року, і будемо прагнути перенести це у виробництво та почати з Техасу після того, як буде запущена Model Y».

Цікаво, що нещодавно Маск визнав можливий провал пікапа Tesla Cybertruck.

В той же час, інші автовиробники вже на шляху до виробництва електричних пікапів. GM вже представив новий електричний Hummer, а Rivian ось-ось розпочне виробництво своїх моделей. Крім того Nikola Motors представила електричний пікап, а стартап Lordstown Motors теж представив перший електропікап.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Carscoops

Галерея Tesla Cybertruck:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest