Rivian планує продавати електромобілі у Європі

Автор: Редакція | 12 Лип, 2021

Американський виробник Rivian має наміри продавати свої електричні автомобілі в Європі.

Компанія Rivian Automotive лише збирається випустити свої перші моделі, пікап Rivian R1T та позашляховик Rivian R1S. Перший з них мав стати на конвеєр ще в червні минулого року, але проблеми в останню хвилину змусили компанію вчергове відкласти запуск моделі до липня цього місяця.
Хоча наразі поки не підтверджено, чи справді цього місяця розпочнеться виробництво акумуляторного пікапа, але вже цього літа першим клієнтам компанії обіцяні замовлені машини. Звичайно, в першу чергу, компанія збирається виконати місцеві замовлення, а саме із Сполучених Штатів.

Однак компанія має намір вийти й на глобальний ринок та вже підтвердила, що до кінця року почне випускати примірники, призначені для канадського ринку, після чого будуть офіційно оголошені наступні ринки, де буде доступна продукція виробника.

Плани на Європу

На форумі власників Rivian один із клієнтів виклав відповідь відділу з обслуговування, де компанія відповідає на питання про майбутню присутність в Європі. Датою приходу Rivian Automotive називається початок 2022 року.

Очевидно, це далеко не офіційне підтвердження точної дати, і реальні терміни можуть бути відстрочені до кінця 2022 року або навіть до 2023 року, але принаймні це перші часові рамки, розкриті компанією для старту активностей в Європі.
Не менш вражає те, що Rivian Automotive має намір продавати свої поточні моделі в Європі (пікап та позашляховик), які є знаходяться у сегменті повнорозмірних позашляховиків та зазвичай добре продаються в Америці.

До речі, на американському ринку очікується цілий бум електричних пікапів. Компанія Nikola Motors представила електричний пікап із кілометражем майже 1000 км, а стартап Lordstown Motors теж представив перший електропікап. GM готує 1000-сильний Hummer, й звісно найочікуванішою новинкою залишається електричний Tesla Cybertruck.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Rivian R1T:
Фотограф: Rivian
Фотограф: Rivian
Фотограф: Rivian
Фотограф: Rivian
Фотограф: Rivian
Фотограф: Rivian
Фотограф: Rivian

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest