Tesla пообіцяла фарбувати пікап Cybertruck у будь-який колір

Автор: Роман Галімон | 16 Кві, 2020

Генеральний директор Tesla Ілон Маск пообіцяв, що покупці нового пікапа Cybertruck зможуть обрати будь-який колір для своєї машини. Але чи це дійсно так?

Про новий пікап із часу його презентації відомо небагато, тому основна інформація поступає лише з Твіттера від Ілона Макса. Й нещодавно на питання про можливу кольорову палітру Cybertruck, засновник Tesla відповів: «Ви зможете пофарбувати його в будь-який колір або кольорову схему».

Але малоймовірно, що Tesla зможе запропонувати клієнтам варіанти заводського фарбування. Процес виконання такої послуги у заводських умовах буде просто занадто витратний.

Можливо, Tesla запропонує клієнтам післяпродажне фарбування в одному зі своїм магазинів або у дилерів, й звісно, тоді клієнт зможе обрати будь-який колір, як зробило видання Carscoops на фото вище. Але основою точно буде «нержавіючу сталь», яка була презентована на Cybertruck.
Й, можливо, це гарне рішення, враховуючи останні претензії клієнтів компанії на якість фарбування щойно придбаних моделей.

Щодо Cybertruck, то поки старт виробництва пікапа був запланований на 2021 рік. В цей же час, компанія вже отримала 500 тисяч попередніх замовлень від всіх охочих, кожен з яких зробив депозит у 100 доларів. Проте й тут є невелика проблема з підрахунком.

Отже чекаємо на чергову порцію новин від Маска.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Tesla Cybertruck:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest