Tesla суттєво оновила седан Model 3

Автор: Редакція | 19 Жов, 2020
Tesla Model 3 2020 року

Американська компанія Tesla офіційно представила рестайлінговий варіант електричного седана Model 3.

Зовні новинку можна впізнати в першу чергу за відсутністю хромованих деталей, новим колісним дискам і ліхтарям. В інтер’єрі з’явилася нова центральна консоль і нове кермо з металевими вставками в оформленні та підігрівом, що незалежно включається.
Покупці зможуть оцінити електропривід кришки багажника і подвійні бічні стекла, які забезпечують суттєво кращу шумоізоляцію. Головним же технічним нововведенням є відмова від традиційної електричної печі на користь теплового насоса, який витрачає на обігрів салону в кілька разів менше електроенергії.

Tesla Model 3 2020 рокуTesla Model 3 2018 року

Тепловий насос став одним із декількох кроків, спрямованих на підвищення ефективності автомобіля.

Версія Long Range Dual Motor додала більше 50 кілометрів в запасі ходу на одному заряді й тепер може проїжджати до 568 кілометрів, виміряних за суворою методикою EPA. Додали й інші версії, в середньому на 20-25 кілометрів.

У компанії не розкривають, як саме вдалося цього досягти, але можна припустити, що крім теплового насоса на користь пішла і модернізація акумуляторів Panasonic, які за тих же розмірів стали вміщати більше енергії.
Поліпшилася й динаміка седана. Найпотужніша версія Performance тепер розганяється до 60 миль в годину (96 км / год) за 3,1 секунди – на одну десяту швидше, ніж раніше.

Tesla вже запустила виробництво оновленої версії, однак всі зроблені в Каліфорнії машини були відправлені за океан для забезпечення рівномірного старту продажів у всьому світі. Для ринку Північної Америки седани почали робити лише зараз.

До речі, нещодавно Tesla представила власні акумулятори зі збільшеною ємністю, а також електромобіль Model S Plaid із запасом ходу понад 800 км.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея Tesla Model 3 2020 року:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest