Tesla Model 3 втратив задній бампер після проїзду через калюжу

Автор: Редакція | 14 Лип, 2020
Tesla Model 3 2018 року

Американський електрокар Tesla Model 3 запідозрили в тому, що він втрачає задній бампер під сильним дощем.

У 2018 році на машинах Tesla Model 3 знайшли проблеми із заднім бампером, який міг відірватися від ваги набраної води від час дощу.

Зокрема, минулого року читач Insideevs повідомив, що його придбаний у березні 2019 року Tesla Model 3 Standard Range Plus та з пробігом лише 14 000 миль несподівано втратив бампер після наїзду на калюжу.

«Я їхав під дощем зі своєю подругою та її батьком, пригальмовуючи для правого повороту, коли раптом ми почули сильний шум, – сказав власник Tesla Model 3 для Insideevs. – Я подумав, що ми втратили задню підвіску. Але доїхавши до найближчої стоянки, я вийшов та побачив відсутність всієї задньої частини мого автомобіля».
Цікаво, що власник Tesla одразу спробував звернутися до автовиробника, аби той по гарантії відремонтував пошкодження, але представники компанії довгий час називали цей випадок «форс-мажором» попри всі надані докази, що бампер відвалився без втурчання жодних інших сил.

Лише згодом Tesla погодилась компенсувати ремонтні роботи, адже виникли припущення, що у місцях кріплення бамперу не вистачало відповідних кріплень та болтів.
Аналогічно про подібні проблеми на автомобілях Tesla повідомлялось на форумах автовиробника, де знову ж згадувались відсутні болти.

Якщо ж у вас є інше пояснення того, що викликало зазначену проблему, залишайте свої коментарі нижче.

Нещодавно також Tesla Model 3 врізалась у перекинуту «фуру» на автопілоті, а новий кросовер Tesla Model Y розчарував власника якістю.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Tesla Model 3 2018 року:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest