На електрокарах Tesla знайшли проблеми з підвіскою

Автор: Редакція | 23 Жов, 2020

Американського автовиробника Tesla зобов’язали відкликати 48 442 одиниць електрокарів Model S та Model X через проблеми з підвіскою. Поки йдеться про Китай.

23 жовтня Tesla стало відомо про відкликання 48 442 електрокарів Model S та Model X у Китаї. Проте, враховуючи що зазначені машини виготовляються лише на заводі у Фремонті (США), то американські та європейські покупці теж можуть зіткнутися з подібною проблемою, а отже незабаром аналогічну процедуру безпеки можуть поширили й на інші ринки.
За інформацією видання Gasgoo, відкликання у Китаї було ініційовано Державною адміністрацією Китаю з питань регулювання ринку (SAMR). Під процедуру підпадають 29 193 автомобілів Model S та Model X, вироблені між 17 вересня 2013 року та 16 серпня 2017 року. Інші 19 249 одиниць – це виключно примірники Model S, вироблені між 17 вересня 2013 року та 15 жовтня 2018 року.

Tesla має замінити «задні з’єднання лівої та правої передньої підвіски» та «верхні з’єднання лівої та правої задньої підвіски» на нову й міцнішу.

Хоча Gasgoo не повідомляє, чому ці дві групи здаються однаковими, оригінальний документ про відкликання розмістило видання Moneyball у Twitter.
З нього можна вважати, що кількість є обмеженою до 29193 одиниць через збіг дат, проте не вказаний факт, що друга група вироблялася більше часу, що передбачає більшу кількість задіяних транспортних засобів. Точна кількість електромобілів, яку буде відкликано, напевно, ближча до тієї, яку повідомив Gasgoo.

Проте привертає увагу інший факт. Відкликання включає найперші Model S та Model X із тих, що були коли-небудь виготовлені. Тобто воно не обмежується виробничим інтервалом, але поширюється на всі машини.

При цьому вказана лише дата: 17 вересня 2013 року. Ймовірно, її було обрано як відлік часу, з якого перші машини почали експортуватись до Китаю. Тобто Китай змусив Tesla зробити всі відкликання на моделі, що прибули в країну.
Але це не означає, що таких проблем із підвіскою не має на моделях у США та Європі. Отже, незабаром можна очікувати на відкликання й на інших ринках?

Крім того до електрокросовера Model Y останнім часом теж було чимало запитань: деяких власників він розчарував якістю, а  дехто заговорив про серйозну помилку в дизайні Model Y.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея Tesla Model X:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest