Власник Tesla Model S підірвав свій електрокар

Автор: Редакція | 22 Гру, 2021
Власник Tesla Model S знищив електрокар

Власник Tesla Model S підірвав свій електрокар із лялькою Ілона Маска всередині.

Проблеми з якістю автомобілів Tesla відомі вже давно, навіть після багатьох років скарг покупців і обіцянок від Tesla вирішити такі проблеми.

У вересні дослідження JD Power Initial Quality Study (IQS) показало, що якість електрокарів Tesla була значно нижче середнього в цій сфері, й навіть нові моделі із заводу мають очевидні недоліки.

Tesla також стикається з відкличними кампаніями по всьому світу, але черговий удар по іміджу виробника вирішив зробити власник електрокара з Фінляндії, який підірвав свою Model S із лялькою Ілона Маска всередині.

Що сталося?

Власник Tesla Model S підірвав електрокар

Власник Tesla Туомас Катайнен вирішив записати відео, як він підриває свою Tesla Model S, і хоча Інтернет обожнює розважальні вибухи, мета Катайнена полягала в тому, аби виказати своє невдоволення якістю автомобіля та поганим сервісом, який надає Tesla.

Згідно з відео, у власника виявилось багато проблем з автомобілем, і врешті-решт він був змушений відбуксирувати електрокар до найближчого дилера Tesla, коли на приладовій панелі машини блимав ряд кодів помилок.

Після місяця очікування, Tesla повідомила фіну, що потрібно замінити акумулятор за ціною 20 000 євро. Але враховуючи, що у 8-річного електромобіля давно закінчилася гарантія, це означало необхідність витрачати власні гроші.

Вибухове рішення

Власник Tesla Model S підірвав електрокар

Замість продовження ремонту, Катайнен вирішив піти іншим шляхом: підірвати Tesla за допомогою 60 фунтів динаміту. На знак протесту до генерального директора Tesla Ілона Маска, у машині також розмістили ляльку, схожу на нього.

Вибух був дуже ефективний й від Tesla Model S залишилося дуже мало.

Витрати на ремонт електрокарів Tesla залишаються доволі високими, а через закритість бренду стороннім компаніям важко проводити офіційно більш рентабельний ремонт.

Тож поки ці проблеми залишаються, можливо ще не одна «Тесла» постраждає подібним чином.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Carbuzz


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest