Tesla виплатить 1,5 мільйона доларів за зниження ємності акумуляторів

Автор: Редакція | 01 Сер, 2021
Tesla Model S Performance

Компанія Tesla Inc може виплатити 1,5 мільйона доларів для вирішення позовних вимог щодо падіння ємності акумуляторів на седанах Model S.

Як зазначено у позові, який був поданий ще у серпні 2019 року, оновлення програмного забезпечення від Tesla тимчасово знизило максимальну ємність акумулятора в 1743 седанах Model S.
Юристи власників, подали до суду на виробника та стверджували, що «обмеження ємності було тимчасовим: скорочення на 10% тривало близько 3 місяців, а потім на 7% – ще 7 місяців до виходу коригувального оновлення ПЗ у березні 2020 року».

Стверджується, подальше оновлення відновило близько 3% ємності акумулятора в цих електрокарах, а третє оновлення, випущене в березні 2020 року, було розроблене для повного відновлення ємності акумуляторів, які мають відновитись протягом певного часу.

Дані компанії показують, що 1552 автомобіля повністю відновили максимальну напругу акумулятора, а на 57 замінили батареї, а для інших транспортних засобів максимальна ємність повинна відновлюватися з плином часу.
Окружний суд США в Сан -Франциско запропонував врегулювання позову і його розрахунок складає 1,5 мільйона доларів, куди входять гонорари та витрати на адвокатів позивачів на суму 410 000 доларів.

Таким чином, власники вражених Tesla Model S отримають по 625 доларів США, що навіть перевищує пропорційну величину тимчасово зниженої максимальної ємності, згідно із запропонованими документами щодо врегулювання, поданими раніше.

Компанія Tesla поки відмовилась від коментарів. Слухання щодо запропонованого врегулювання призначено на 9 грудня.

Раніше стало відомо, що Німеччина оштрафує Tesla за незаконне будівництво, а Китай заборонив автомобілям Tesla в’їжджати на військові бази.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Reuters

Галерея Tesla Model S Performance:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Motor1
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest