Власник Tesla врятував водія спаленого BMW X1

Автор: Редакція | 21 Вер, 2021
Tesla пожежа BMW X1 вогонь 2021

Водій електрокара Tesla врятував володаря кросовера BMW X1, котрий спалахнув прямо посеред дороги.

Останнім часом медіа привчили громадськість до думки, що електромобілі схильні до займання, широко висвітлюючи кожну таку подію.

Наприклад, прочитайте це:

Проте автомобілі із двигунами внутрішнього згорання (ДВЗ) займаються частіше за електромобілі. Наприклад, статистика пожеж з автомобілями Tesla у період за 2012–2020 роки показує, що на кожні 205 мільйонів пройдених миль сталося близько одного загоряння транспортного засобу.
Й це згідно з даними Національної асоціації протипожежної охорони (NFPA) та Міністерства транспорту США.

Для порівняння, середнє значення в США для одного автомобіля  із ДВЗ – це одна пожежа на 19 мільйонів миль.

Пожежа BMW X1

Саме свідком останньої й став водій Tesla Model Y з Нью -Джерсі.

На відео, яким поділився канал Wham Baam Teslacam, можна побачити кадри з бортової камери Tesla, коли електрокар під’їжджав ззаду сірого BMW X1. Після того, як «Біммер» повернув направо, з -під німецького позашляховика почав валити дим.

З якоїсь причини водій BMW не помітив ані вибуху, ані густої хмари диму за спиною і продовжив набирати швидкість. А власник Tesla відправся в погоню за BMW, щоб повідомити водія про очевидні проблеми.

Неодноразовими гудками увага водія BMW X1 була привернута саме вчасно, адже під кросовером вже з’явилось полум’я.
Цей момент виявився рятівним, адже водій німецького автомобіля вийшов з машини за мить до того, як полум’я охопило моторний відсік. Й хоча рятувальники прибули швидко, у продовженні відео (вже з мобільного телефона) видно, що передня частина BMW X1 була повністю знищена вогнем.

Отже не все так просто й однозначно із загорянням електрокарів та машин із ДВЗ. У кожному випадку треба розбиратись окремо. Але в цій ситуації водій Tesla явно врятував власника BMW X1.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest