Нова Tesla Model S Plaid згоріла вщент без зрозумілих причин

Автор: Редакція | 02 Лип, 2021
Tesla Model S Plaid пожежа

Американський електрокар Tesla Model S Plaid повністю згорів й причини пожежі поки незрозумілі.

Версія Tesla Model S Plaid була презентована лише минулого року й вже тоді було оголошено про «спринтерські» можливості електрокара менше двох секунд до 100 км/год. При цьому, автомобіль коштував значно дешевше за суперкари з аналогічними швидкісними характеристиками.
Тим не менш, поблизу Філадельфії загорівся один із примірників моделі, поставки якого лише тільки почалися. На щастя, всередині автомобіля нікого не було й постраждалих немає.

В даний час є кілька подробиць про пожежу. За повідомленням місцевої пожежної частини, вони відреагували на дзвінок про пожежу о 21:00 за місцевим часом 30 червня 2021 р. В той же час у дописах на Facebook повідомляється, що машина повністю горіла, коли прибули пожежники.

Зазначається, що рятувальники вже пройшли спеціальну підготовку щодо боротьби з пожежами на електромобілях. Вони забезпечили окремий водопровід для подачі безперервної води до акумуляторної батареї Tesla, щоб переконатися, що пожежа повністю ліквідована.
Тим не менш, бригада перебувала на місці події понад три години. Після того, як пожежа була ліквідована належним чином, від Model S залишилося не так багато, хоча все ще можна розрізнити значки Tesla та Plaid.

Також на знімках, наданих пожежною частиною, можна побачити, що на вулиці було кілька акумуляторних батарей, які якимось чином вилетіли з літій-іонного акумулятора автомобіля.

Розслідування інциденти навколо пожежі триває.

Раніше також повідомлялось, як пожежа Tesla Model S потрапили на відео, а електричний хетчбек Opel гасили п’ять годин.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея Tesla Model S Plaid в пожежі:
Фотограф: InsideEVs
Фотограф: InsideEVs
Фотограф: InsideEVs

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest