Tesla Roadster наблизився до Марса

Автор: Редакція | 09 Жов, 2020
Tesla Roadster in space

Електричний спортивний автомобіль Tesla Roadster вперше наблизився до планети Марс після свого запуску із Землі у 2018 році.

На початку 2018 року електромобіль Tesla Roadster був запущений у космос під час тестового запуску ракети Falcon Heavy компанії Ілона Маска SpaceX. Тепер, після одного обороту навколо сонця, автомобіль вперше найближче «підлетів» до Марсу.
Більш того, за кермом машини досі має сидіти манекен, якому дали ім’я «Старман». Отже компанія відзвітувала про цю подію таким чином.

«Старман, якого востаннє бачили, покидаючи Землю, зробив своє перше близьке зближення з Марсом сьогодні – в межах 0,05 астрономічних одиниць або менше 5 мільйонів миль від Червоної планети».

Після цього «шляхи» автівки та Марса знову розійдуться, проте вже на початку 2021 року «Роадстер» має наблизитись на мінімальну відстань до Землі. Можливо, його навіть можна буде побачити якимось чином. А за самою подорожжю машини можна слідкувати на сайті.

На Землі ж поки ситуація для Roadster не зовсім втішна, адже його запуск у виробництво поки вирішено відкласти. Хоча машина могла стати одним із потужних гіперкарів на планеті.
За попередніми даними, базові характеристики Tesla Roadster становлять: розгін до 100 км/год за 2,1 секунди, максимальна швидкість понад 402 км/год й запас ходу в 1000 кілометрів на одному заряді батареї на 250 кВт-годин.

При цьому, початкова ціна такого суперкара, за припущеннями, може сягнути 200 тисяч доларів, хоча, з іншого боку, це значно дешевше за бензинові суперкари з аналогічною динамікою.

Минулого місця Tesla представила електромобіль із запасом ходу понад 800 км, а також власні акумулятори зі збільшеною ємністю.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Tesla Roadster 2020 року:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest