Власник Tesla показав втрату заряду електрокаром взимку

Автор: Редакція | 06 Гру, 2020
Tesla Model 3

Водій електрокара Tesla Model 3 проаналізував поведінку свого автомобіля в зимовий період.

Відомо, що електричні батареї втрачають заряд на морозі, але скільки втрачають електрокари взимку – в цьому вирішив розібратись канадський блогер SaskTesla.
Для цього автомобіль Tesla Model 3 залишили на парковці перед домівкою на 15 годин. При цьому, автор відео зазначає, що краще за все електрокар лишати підключеним до електромережі через домашній зарядний пристрій.

Tesla втрата заряд електрокар зима

Після 15 годин, в той час як на вулиці була температура -17 ℃, власник «Тесли» з’ясував, що заряд знизився на 9 %. При цьому частина заряду була недоступна, адже батарея потребувала прогріву.

Проте для чистоти експерименту водій також дистанційно з додатку мобільного телефону розігрів автомобіль й на цьому втратив ще 1,5 % заряду. До речі, на нових Tesla вже встановлюються масляні обігрівачі, які ефективніші за просто електричні.

Tesla втрата заряд електрокар зима
Скріншот відео з показником втрати заряду

Машині знадобилось ще приблизно 10-15 хвилин для «розігріву» батареї, проте в цілому залишок доступної дистанції зменшився на 34 %.

Власник Tesla також викликав графік, на якому відображується ефективність електрокара взимку та влітку. Вочевидь, найефективнішим періодом для електричного автомобіля залишається тепла частина року.

Tesla втрата заряд електрокар зима
Графік ефективності електрокара протягом року

Дивіться повне відео з описом тесту електрокара Tesla Model 3:

Раніше Tesla продемонструвала новий «безпілотний софт», а у жовтні американська компанія суттєво оновила седан Model 3.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest