Турецький автовиробник TOGG представив новий седан

Автор: Редакція | 08 Січ, 2022
TOGG Transition Concept

Турецький автовиробник TOGG показав прототип седана під назвою Transition Concept, який був розроблений італійською дизайнерською студією Pininfarina.

Новий турецький виробник електрокарів TOGG ще два роки тому заявив про розробку національного електричного позашляховика, проте зараз компанія вже прагне міжнародного визнання.

У Північній Америці на виставці Consumer Electronics Show 2022 (CES) дебютувала ще одна новинка. В цьому проекті турецька компанія об’єдналася з відомим дизайнерським ательє Pininfarina, результатом чого став прототип Transition Concept, який вже демонструється в Лас-Вегасі.

Виробник, навіть створив віртуальний стенд, на якому можна дізнатись більше про новинку.

На разі, TOGG не повідомляє, чи модель отримає продовження у серійному виробництві чи це просто шоу-кар для виставки.

Новий електричний седан

TOGG Transition Concept

Вочевидь, турецький автовиробник вірить в електричний седан, адже концепт набув форми великого седана (або фастбека) з гарними пропорціями та чистою мовою дизайну.

Передня частина поділяє багато візуальних компонентів із першою серійною моделлю TOGG, C-SUV, яка має надійти у виробництво в 2023 році.

Найцікавішою особливістю екстер’єру є пара задніх дверей із задніми петлями, або як їх ще називають «самогубні двері» (suicide-style rear doors).

TOGG Transition Concept

У салоні можна побачити чотиримісну компонування з яскравими кольорами і чотирма окремими кріслами з електричним регулюванням.

На приладовій панелі домінує масивний цілісний екран, який керує цілою екосистемою мобільності для «підтримки широкого спектру мобільних рішень, які називаються UseCase Mobility» й також планується використовуватись у TOGG C-SUV.

На разі, як вище зазначалось, компанія не оприлюднила жодної технічної інформації про концепт та його майбутню реалізацію у серійних моделях. Можна лише припустити, що новинка багато чого візьме у вже зазначеного електричного кросовера.

Раніше у Польщі теж оголосили про будівництво заводу електрокарів та презентували нову марку електромобілів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея TOGG Transition Concept:
Фотограф: TOGG
Фотограф: TOGG
Фотограф: TOGG
Фотограф: TOGG

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest