У Туреччині створили національний електрокросовер

Автор: Редакція | 28 Гру, 2019

Туреччина представила автомобільну марку TOGG та заявила про створення п’яти моделей до 2030 року.

Звісно, побудова лінійки почалась із кросовера, які залишаються найпопулярнішими на автомобільному ринку. Новинка являє собою середньорозмірний кросовер із повністю електричною силовою установкою.

 Читайте також:

Пізніше у компанії з’являться седан, хетчбек і компактвен сегмента C, а також кросовер B-сегмента. Повний модельний ряд повинен бути готовий до 2030 року.

Електрокросовер TOGG може бути 200-сильним задньопривідним або 400-сильним повнопривідним – з одним й двома електромоторами відповідно. Молодший варіант розженеться до сотні за 7,6 секунди, старший – за 4,8 секунди.

Також заявлені запас ходу в 500 кілометрів, зарядка менш ніж за півгодини і електронні помічники, які забезпечать третій рівень автономності за класифікацією Товариства автомобільних інженерів (SAE).

З розмірів кросовера поки відомі тільки висота (1080 мм) і відстань між осями (2800 мм). Стверджується, що ця колісна база – найбільша в сегменті.

В організацію виробництва TOGG інвестують 22 мільярди лір (3,7 мільярдів доларів). Будівництво заводу завершать у 2021 році, а у 2022-му з конвеєра зійде перший електромобіль.

За словами президента Туречинна Реджепа Таїп Ердогана, який пообіцяв купити перший екземпляр, за цей ж терміну в країні буде готова зарядна інфраструктура. При цьому TOGG планує працювати і на експорт, почавши, зрозуміло, з Європи.

Джерело: Motor1

Галерея кросовера TOGG:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest