Toyota запустила 10-річну гарантію для автомобілів

Автор: Редакція | 01 Чер, 2021

Toyota та Lexus запустили гарантійну програму, яка передбачає гарантію до 10 років на нові та вживані автомобілі, мікроавтобуси та пікапи.

Під символічною назвою «Relax» можна буде додавати гарантію на 1 рік для транспортних засобів, що обслуговуються у дилерів Toyota або Lexus. Додаткових витрат на програму не передбачається, а витрати на обслуговування будуть незмінні. Таким чином автомобілі зможуть поступово досягти 10-річного гарантійного терміну, якщо за цей час не подолають більше 160 000 км.
Програма «Relax» пропонуватиметься в Європі для нових Toyota або Lexus, а також машин, які обслуговуються на офіційних СТО менше 10 років й подолали менше 160 000 км. Це означає, що навіть при придбанні дев’ятирічного Prius із пробігом 150 000 км (який все ще на гарантії виробника), можна продовжити гарантійне обслуговування у найближчого дилера Toyota.

Під гарантію підпадають всі автомобілі, в тому числі комерційні та таксі, а також всі типи силових агрегатів, включаючи гібриди, електромобілі та водневі Toyota Mirai.

Навіщо це робить Toyota?

Toyota Sienna 2021 року

Ряд виробників вже пропонують гарантії, які виходять за рамки традиційного колись трирічного періоду; Renault та Hyundai надають п’ять років гарантії, тоді як Kia дає семирічну гарантію на 160 000 км.

Раніше Toyota пропонувала політику на п’ять років/160 тис. км, а Lexus – на три роки / 100 тис. км. Relax замінює обидва варіанти на трирічну гарантію в 100 000 км у стандартній комплектації, і її можна продовжити щоразу, коли автомобіль обслуговується у дилера.

Програма працює однаково для автомобілів із більшими інтервалами обслуговування: наприклад, фургони мають дворічні схеми технічного обслуговування, а отже їм додається два роки гарантії при кожному обслуговуванні. Попередня гарантійна схема Toyota, запроваджена в 2010 році, залишається чинною, і Relax починається наприкінці п’ятирічного періоду.
Toyota також очікує зростання кількості дилерів, збільшення доходу від обслуговування та збільшення попиту на нові автомобілі.

Цифри показують, що виробник не матиме суттєвих збитків, адже 9,6% власників Toyota та 11,1% власників Lexus мали проблеми зі своїми автомобілями останніми роками. В той час, як середній показник на ринку становив 17,34%.

Тим більше з впровадженням електрокарів кількість несправностей має ще знизитись. Нещодавно, Toyota презентувала електричний кросовер bZ4X, проте й не забуває про оновлення для Toyota Camry.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Auto Express


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest