Toyota відкликала кросовер bZ4X через «відрив» колеса

Автор: Редакція | 24 Чер, 2022
Toyota bZ4X

Компанія Toyota Motor Corp заявила в четвер, що відкликає 2700 своїх перших електромобілів bZ4X для світового ринку через ризик відриву колеса.

Найбільший у світі автовиробник Toyota подав заяву про відкликання позашляховиків bZ4X до міністерства транспорту Японії. З 2700 автомобілів 2200 були призначені для Європи, 260 для Сполучених Штатів, 10 для Канади і 110 для Японії.

Компанія Subaru Corp також заявила в четвер, що по всьому світу відкликає близько 2600 одиниць Solterra, свого першого повністю електричного автомобіля, розробленого спільно з Toyota, з тієї ж причини.

Toyota bZ4X (концепт) 2021 року

Японський регулятор безпеки заявив, що різкі повороти та раптове гальмування можуть призвести до ослаблення болта маточини, що підвищить ризик відриву колеса від автомобіля. При цьому про інциденти, спричинені цим дефектом, не повідомляється.

Регулятор рекомендував водіям припинити користування транспортним засобом, поки не будуть проведені належні заходи щодо ремонту.

Усі автомобілі, відкликані в Японії, ще не були доставлені клієнтам, оскільки вони були призначені для тест-драйвів і демонстрації.

Toyota bZ4X

«Ми щиро перепрошуємо за будь-які незручності, які це спричинило, – йдеться в повідомленні Toyota на своєму веб-сайті. – Ми б відремонтували його якомога швидше, але ми вивчаємо деталі».

Представник Toyota сказав, що не кожна модель підлягає відкликанню, але відмовився повідомити, скільки примірників вже вироблено в цілому.

У Subaru більшість автомобілів були у дилерів, і жоден не був доставлений клієнтам.

Відкликання відбулося менше ніж через два місяці після того, як Toyota запустила електричний позашляховик bZ4X на внутрішній ринок, хоча поки лише через оренду електрокара.

Підрозділ Toyota, який пропонує оренду, KINTO, вже скасував рекламні заходи тест-драйву, заплановані в трьох японських містах.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Reuters


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest