Toyota оновила седан Camry для 2022 року

Автор: Редакція | 13 Лис, 2021
Toyota Camry 2022 року

Toyota Camry оновився для модельного 2022 року й отримав кілька нових функцій та кольорів.

Минуло трохи більше року з тих пір, як Toyota зробила рестайлінг Camry. Незважаючи на низькі продажі седанів у цілому, Toyota все ще віддана цьому ринку. Крім того, попит на седани навіть здивував виробника.

Таким чином, Toyota вирішила оновити свій найбільш продаваний седан для модельного 2022 року. Однак не чекайте від цього кардинальних змін або нового «фейсліфтинга». Це швидше зміна рівнів оснащення та додаткове оновлення для автомобіля.

Що зміниться у моделі 2022 року?

Toyota Camry 2022 року

Головною новиною тут є доступність комплектації Nightshade для гібридних моделей. В цьому «виданні» гібридній версії надаються 18-дюймові чорні легкосплавні диски, чорна «акуляча» антена, обробка вікон, унікальні значки, а також глянцеві чорні дверні ручки та кришки дзеркал.

Загалом зараз існує п’ять комплектацій для Camry Hybrid, а саме LE, XLE, SE, XSE та вищезгаданий Nightshade, який базується на комплектації SE.
Більш того, Camry наступного модельного року отримає оновлений пакет активної безпеки. Названий Toyota Safety Sense 2.5+, він додає автоматичне дальнє світло та систему розпізнавання дорожніх знаків (RSA), яка працює з системою адаптивного круїз-контролю автомобіля. Під час роботи такої системи автомобіль буде відповідним чином адаптуватися до встановленого обмеження швидкості.

Також є оновлення для решти асортименту. Відтепер нагадування про пасажирів на задньому сидінні буде стандартним, як й двозонний клімат-контроль (тризонний стандарт у TRD) та оновлений плаваючий мультимедійний екран, доступний у розмірах 7 або 9 дюймів.

Комплектації LE і SE стандартно оснащені бічними дзеркалами з підігрівом, колір Ice Edge можна вибрати для класів LE, SE і XSE, а TRD отримує ексклюзивний колір.

Враховуючи, що для європейського ринку Toyota Camry отримала оновлення лише у квітні 2021 року, то відповідно доведеться чекати й вищезазначені зміни.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota Camry 2021 року (Європа ):
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest