Toyota представила реінкарнацію FJ Cruiser

Автор: Редакція | 14 Чер, 2022
Toyota Compact Cruiser

Японська марка Toyota показала новий концепт електричного позашляховика Compact Cruiser, який стане свого роду реінкарнацією FJ Cruiser.

Наприкінці минулого року Toyota розкрила зовнішність одразу 15 електрокарів, які з’являться у виробництві найближчими роками. Серед них був і брутальний позашляховик Compact Cruiser.

Нещодавно концепт отримав престижну нагороду Car Design Award 2022 у категорії концептуальних автомобілів й на честь цього Toyota поділилася офіційними новими рендерами моделі.

Toyota Compact Cruiser

Зовнішність електрокара зроблена на основі вже згаданого рамного позашляховика FJ Cruiser та оригінального Land Cruiser першого покоління. Тут ті ж квадратні риси та ретро-нотки в екстер’єрі.

Тим не менш, деякі деталі все ж особливо виділяються: високий кліренс, спеціальна «люстра» на даху та сталевий захист, встановлений поверх пластикових бамперів.

Toyota Compact Cruiser

В наявності також експедиційний багажник, в який укладаються сноуборди, а для зручного доступу до нього передбачені встановлені збоку сходи. Вочевидь, у Toyota адресують цю модель молодим аматорам активного відпочинку на природі.

Про технічну частину поки що жодної інформації немає. Відомо лише те, що в основі моделі буде модульна платформа e-TNGA, а силова установка складатиметься з двох електромоторів.

До речі, колись популярний позашляховик Toyota FJ Cruiser нещодавно знову на виробничому конвеєрі. Виявляється, модель ніколи й не знімали з виробництва.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Toyota Compact Cruiser:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest