Чеська армія закупила Toyota Hilux на заміну УАЗ

Автор: Редакція | 27 Лис, 2020
Toyota Hilux Invincible Grade (для Європи) 2021 року

Міністерство оборони Чехії вирішило відмовитись від УАЗ-ів на користь пікапів Toyota Hilux.

Як повідомляє місцеве видання Novinky.cz, вже було підписало рамкову угоду про придбання до 1200 автомобілів Toyota Hilux, який був нещодавно оновлений спеціально для Європи.
Відповідно до плану чеського уряду, протягом чотирьох років вони мають замінити застарілі автомобілі УАЗ-469 та вже не нові Land Rover Defender.

За словами міністра оборони Любомира Метнара, чеська армія має намір отримати 800 одиниць японських пікапів з критим твердим дахом протягом найближчих двох років.

«Якщо все піде за планом, перша Toyota буде доставлена солдатам у другій половині наступного року», – заявив заступник міністра Любор Куделка, відповідальний за озброєння та придбання.
Ціна одного транспортного засобу становить 893 тисячі крон (34,4 тис дол. США), а також включає дворічне обслуговування та запасні частини для технічного обслуговування та ремонту.

Цікаво, що на офіційному Twitter чеської армії вже оригінально попрощалися з радянськими машинами.

«А чи знаєте побратими, скільки їсть такий УАЗ. Не знаєте? Я вам точно скажу: такий УАЗ, коли їде бездоріжжям, з’їсть, наприклад, 30 літрів на сотню. Інколи набагато більше! Тепер ви знаєте, але начебто то не знали!»

До речі, в Україні Toyota Hilux доступний в чотирьох комплектаціях та з трьома видами трансмісії. Найдоступніша з них – 150-сильний 2,4-дизельний двигун із 6-ступеневою механічною коробкою передач й, звісно, повним приводом. Такий двигун споживає 7,4 літри на 100 км, а коштує пікап 952 тис. грн (33,5 тис. дол. США).

Цікаво, що навесні 2020 року Укрпошта придбала 500 автомобілів Fiat Doblo за 8,5 млн євро, в той час як відома поштова компанія UPS замовила 10 000 електричних фургонів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Toyota Hilux (для Європи) 2021 року:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest