Укрпошта придбала 500 автомобілів Fiat Doblo за 8,5 млн євро

Автор: Редакція | 21 Кві, 2020

Укрпошта підписала договір фінансового лізингу про закупівлю 500 автомобілів Fiat Doblo Maxi для пересувних відділень вартістю майже 8,5 млн євро.

10 квітня 2020 року був між Укрпоштою та компанією «Укрлада» був підписаний договір на постачання 500 комерційних автомобілів Fiat Doblo Maxi у спеціальній комплектації.

Як зазначено в прес-релізі Укрпошти, тендер на закупівлю автомобілів відбувся за новою для компанії процедурою: вперше компанія встановила нецінові критерії, щоб збільшити кількість потенційних учасників тендеру.
Серед основних вимог був досвід виконання аналогічних договорів, можливість зробити необхідне дообладнання (повноцінна робоча зона, сейф, GPS, відео регістра тор тощо) та здійснення трирічного технічного обслуговування.

У тендері взяли участь 4 учасники (ТОВ “Арма Моторс”, “Торговий Дім “Укрлада”, ТОВ “Европа Плюс” и ТОВ “Віді Авеню”), що запропонували 3 моделі автівок: Peugeot Partner, Renault Dokker, Fiat Doblo Maxi.

Переможцем була визнана “Укрлада”, яка запропонувала вартість лота в 8,445 млн. євро, що за повідомленням платформи Prozorro, на якій попередньо й було проведено тендер для вибору моделі та постачальника автівок, нижче очікуваної вартості закупівлі на 5,11%.
В результаті, Укрпошта обрала автівки Fiat Doblo Maxі з усім необхідним дообладнанням та трирічним технічним обслуговуванням з майже 20% знижкою на базову модель у порівнянні з роздрібною ціною.

Договори купівлі та фінансового лізингу з ПУМБ були підписані у прямому ефірі.

До речі, нещодавно відома поштова компанія UPS замовила 10 000 електричних фургонів,  а Deutsche Post вирішила закрити власний проект електричного фургону.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Fiat Doblo модельного 2014 року:
Фотограф: Fiat
Фотограф: Fiat Doblo 2014 року
Фотограф: Fiat
Фотограф: Peugeot Partner 2019 року
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest