Toyota Land Cruiser можуть зняти з виробництва

Автор: Редакція | 09 Жов, 2020
Toyota Land Cruiser (2021)

Японський виробник Toyota може відмовитись від виробництва Land Cruiser й станеться це вже у 2021 році.

Toyota Land Cruiser 200 може завершити свою історію у 2021 році: позашляховик збираються зняти з виробництва. Про це повідомило видання Motor Authority з посиланням на анонімне джерело у дилера марки з цитатою, що в нього «немає жодних ілюзій із приводу можливого повернення моделі».
При цьому, розкішний Lexus LX, який створений на аналогічній платформі, знімати поки не збираються, хоча його позбавлять нинішнього 5,7-літрового бензинового V8 на користь турбованого V6 – або зовсім нового, або 3,5-літрового 421-сильного від флагманського седана LS 500 AWD. І це зрозуміло, адже Toyota вирішила припинити виробництво двигунів V8.

Схожі плани японська корпорація має й на інші повнорозмірні позашляховики, включаючи Sequoia та Tundra.

Офіційного підтвердження цієї інформації поки немає – але немає й відомостей про розробку позашляховика нового покоління, так званого Land Cruiser 300. За останніми чутками до «коронавірусу»: прем’єру перенесли з літа 2020 го на літо 2021-го року. Щоправда, жодного прототипу шпигунам так й не вдалося сфотографувати, що також наводить на думку про можливість повної відмови від моделі без будь-якої заміни.
Нинішній позашляховик «Тойота» виробляється вже 13 років. В Україні Land Cruiser 200 продається з двома двигунами: 4,6-літровий бензиновий V8 потужністю 309 к.с. та 4,5-літровий дизельний V8 потужністю 249 к.с..

У серпні Toyota анонсувала проект Lunar Cruiser, який відправиться на Місяць у 2030 році, а кросовер Toyota Corolla Cross отримав перше оновлення.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota Land Cruiser (2021):
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest