Концепт Toyota LQ навчиться у водія кермувати

Автор: Роман Галімон | 15 Жов, 2019

Toyota представить на автосалоні в Токіо не тільки друге покоління водневого седану Mirai, але й концепт LQ.

Звісно, LQ працює від електрики – Toyota каже, що він має здатність подолати близько 300 км. Але центральним місцем в LQ є особистий асистент під назвою «Yui», який покликаний «вчитися у водія та надавати персоналізований досвід мобільності».

Читайте також:

Він може поговорити з водієм та змінювати різні речі залежно від настрою водія – кондиціонер, положення сидіння, освітлення, музика та інше. Наступного літа Toyota запустить додаток Yui в Японії та дасть можливість деяким користувачам проїхатись на LQ навколо набережної Токіо, щоб побачити, про що йдеться.

Це означає, що LQ – вже не просто концепція, а насправді робочий прототип. Щасливчики також зможуть спробувати найдосконалішу безпілотну технологію Toyota (компанія призначала їй четвертий рівень повної автономії в певних областях) та доповнену реальність на головному дисплеї. І, звісно, автономна система паркування, яка має бути розумніша за версію Tesla.

В інтер’єрі використовується техніка OLED для приладів, в той час як фари можуть проектувати символи на дорогу попереду для спілкування з пішоходами та іншими автомобілями, що також виглядає дуже дивно.

Джерело: Topgear

Галерея Toyota LQ
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest