Електроседан Toyota Mirai «засвітився» майже без камуфляжу

Автор: Редакція | 16 Жов, 2020
Toyota Mirai (шпигунські фото) 2020 року

Виробнича версія електричного седана Toyota Mirai другого покоління з’явилась на шпигунських фотографіях із тестів моделі.

На початку цього року Toyota представила серійну версію Mirai й тепер вже завершує тестування електроседана на паливних елементах, який має зійти з конвеєра вже наприкінці цього року. На разі, «фотошпигунам» вдалось зробити серію знімків під час дорожніх випробувань.
Прототип тестують із невеликою кількістю камуфляжу на передній частині та кормі, хоча особливого сенсу в цьому немає: дизайн серійної версії нової Toyota Mirai компанія вже показала.

Тоді ж було оголошено, що продажі в Японії, Північній Америці і Європі стартують до кінця поточного року, а днями виробник підтвердив, що ринковий дебют намічений на грудень.

Нова виробнича версія седана дуже схожа на концепт Mirai, представлений рік тому. Він перебереться з передньопривідної платформи New MC на задньопривідну TNGA-N, збільшиться в розмірах (нові габарити – 4975x1885x1470 мм, колісна база – 2920 мм) і отримає п’ятимісний салон замість чотиримісного. У салоні встановлять цифрову приладову панель, сучасну мультимедійну систему з великим тачскріном, бездротову зарядку для смартфона та інше.


Головним секретом на сьогоднішній день залишаються характеристики електричної силової установки, що працює від блоку паливних елементів. Поки відомо лише, що водень для них тепер зберігається в трьох ємностях, а запас ходу на одній заправці збільшений в порівнянні з Mirai першого покоління на 30% – приблизно до 650 кілометрів.

До речі, нещодавно Toyota Mirai поповнив гараж Папи Римського, а а Mercedes-Benz навпаки відмовився від водневого кросовера GLC F-Cell.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota Mirai (шпигунські фото) 2020 року:
Фотограф: Automedia
Фотограф: Automedia
Фотограф: Automedia
Фотограф: Automedia
Фотограф: Automedia
Фотограф: Automedia
Фотограф: Automedia
Фотограф: Automedia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest