Зображення «мініверсії» Toyota RAV4 потрапили у мережу

Автор: Роман Галімон | 03 Лис, 2019

Компанія Toyota ще не встигла презентувати новий компактний кросовер Raize, як фотографії цієї мініверсії RAV4 потрапили до мережі.

Офіційна презентація компактного кросовера Toyota Raize повинна відбутися 5 листопада, але перші живі фотографії нового продукту, які журналісти вже назвали скороченою версією позашляховика RAV4, вже просочилися до преси.

Читайте також:

Отримані фото, звичайно, не найкращої якості, але все одно можна без проблем побачити очевидні підказки дизайну RAV4 у передній частини нової моделі.

Окрім фотографій екстер’єру, також був розсекречений й інтер’єр Toyota Raize, який з’явився на брошурах для японського ринку. На зображенні можна побачити досить великі екрани мультимедійної системи та цифрової панелі приладів.

Стосовно технічних даних, то вже відомо, що під капотом кросовера буде розміщений 98-сильний літровий турбомотор з 140 Нм крутного моменту, який буде доступний разом із механічною коробкою передач або з варіатором. Привід може бути теж двох варіантів: передній або повний.

Джерело: Autotimesnews


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest