Toyota може припинити виробництво у Британії

Автор: Редакція | 03 Кві, 2022
Toyota Corolla 2022 року

Toyota планує припинити виробництво у Великій Британії, де вона досі виробляє автомобілі та двигуни.

Японська компанія Toyota розмірковує над реакцією на урядову політику Великої Британії, відповідно до якої передбачається швидкий перехід на повністю електричні транспортні засоби.

Компанія повідомила міністру транспорту Гранту Шаппсу про свої занепокоєння щодо перехідної фази плану, який забороняє нові бензинові та дизельні автомобілі, починаючи з 2030 року.

На разі, британські заводи Toyota виготовляють компактний хетчбек і універсал Corolla в Бернастоні, а двигуни – в Дісайді.

У той час як гібридні транспортні засоби будуть дозволені до 2035 року, вимоги можуть включати мінімальний пробіг на електриці, а самозарядні гібриди Toyota скоріше заборонять.

Припускається, що Британія вже у 2024 році може встановити цілі для автовиробників в якості деяких показників з продажу автомобілів із нульовими викидами.

Бренди, які не досягнуть цілей, будуть змушені заплатити штраф або купити виділені ліміти у конкурентів. Квоти та штрафи поки ще не були оприлюднені.

Тим не менш, підрозділ Toyota у Британії підтвердив свої плани залишатись в країні та продавати автомобілі з нульовим викидом як у Великій Британії, так й ЄС, де обмеження на ДВЗ набирають чинності у 2035 році.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest