Уряд Британії тестуватиме безпілотники та електроскутери

Автор: Роман Галімон | 16 Бер, 2020

Керівництво Великої Британії витратить 90 мільйонів фунтів стерлінгів на три нові майбутні транспортні зони, де будуть перевірені інновації, такі як безпілотники та електронні скутери.

Департамент транспорту Великої Британії інвестує 90 мільйонів фунтів стерлінгів у три нові майбутні транспортні зони, де експерти зможуть працювати з місцевими органами для проведення тестування нових транспортних рішень.

Одним із транспортних рішень, які підлягають випробуванню в нових зонах, є безпілотники, що будуть використані для перевезення медичних матеріалів з острова Вайт до лікарень Портсмута та Саутгемптона. Ідея полягає в зменшенні заторів через зменшення використання доріг і поромів.

Електричні скутери, також відомі як е-скутери або PLEV (особисті легкі транспортні засоби), теж будуть розглядатись з точки зору безпечності використання на дорогах Великої Британії. Їхнє тестування буде досліджувати вікові обмеження, норми транспортних засобів та страхування.

Тести мають також враховувати, чи потрібно місцевим органам влади надавати повноваження для управління кількістю електронних скутерів у громадських місцях, особливо з огляду на місця їхнього паркування.

Як розуміє Motorcar, все це входить в стратегію уряду, яка має зробити транспорт «простішим, розумнішим та екологічнішим», та має на меті загальний перехід на електричні двигуни у 2032 році.

Тим часом, британські вчені встановили, що автомобільні шини виявилися небезпечнішими у 1000 разів за вихлипи від ДВЗ.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Autoexpress

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest