В Узбекистані почали будувати завод електрокарів

Автор: Редакція | 20 Сер, 2020
Електромобіль Узбекістан

В Узбекистані заявили про старт будівництва заводу з виробництва компактних електричних автомобілів, які коштуватимуть близько 3 тисяч доларів.

У місті Коканд в Узбекистані почалося будівництво складального заводу, де випускатимуть перші в країні електромобілі. Відповідно до даних видання Podrobno.uz це будуть компактні електричні машини з китайських комплектних.
Проект спільно реалізують місцева компанія «Шаффоф омадлі саноат» і китайська Silk Road Company. Інвестиції в завод складуть 30 мільйонів доларів, з яких 24 мільйони вкладе китайська сторона. При цьому, електромобілі узбецького складання коштуватимуть близько трьох тисяч доларів.

На даний момент ім’я нової моделі неоголошено. Минулого року машину протестував блогер Алан Єнілєєв. Перше, що він відзначив – явні стилістичні запозичення у автомобілів Mercedes. На двері водія знайшлося навіть місце для імітації фірмових мерседесівських кнопок регулювання сидіння. Хоча селектор із вибором режимів руху більше схожий на «шайбу» з автомобілів Jaguar минулого покоління.

За словами блогера, автомобіль оснащений електродвигуном потужністю близько 10 к.с. і може розганятися до 80 км/год. Інші технічні характеристики машини не відомі.

За словами керівника майбутнього автозаводу Гофуржона Усмонова, виробництво буде побудовано на місці засипаного кар’єру. Площа заводу складе 30 тисяч квадратних метрів.
Минулого місяця у Польщі теж презентували нову марку електромобілів, а у Туреччині створили свою марку для електрокросовера.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: InsideEVs


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest