Власники паливних машин Volkswagen не купують електричні ID.3

Автор: Редакція | 28 Лип, 2020

Німецька компанія Volkswagen проаналізувала структуру перших покупців нового електрокара ID.3 та знайшла істотні відмінності із клієнтами машин із ДВЗ.

Після офіційного старту продажів Volkswagen реалізував у Європі 37 тисяч електрокарів ID.3. Хоча, як заявив виданню Financial Times директор із продажів концерну Юрген Штакманн, термін початку постачання проданих машин клієнтам знову перенесено – цього разу на жовтень 2020 року.
При цьому у компанії проаналізували «профіль» клієнтів, які обирають електричний хетбек ID.3.

Так, середній вік покупців бензинових і дизельних моделей Volkswagen у Європі дорівнює 58 рокам, а покупці ID.3 виявились на 10 років молодшими. Це дорослі чоловіки з вищою технічною освітою. Вони живуть у містах і найближчих передмістях, але не в сільській місцевості. Для більшості з них ID.3 стане другою машиною в родині.

Цікаво, що 85% покупців електричного хетчбека раніше ніколи не володіли автомобілями марки Volkswagen. При цьому навпаки для бензинового хетчбека Golf частка лояльних покупців становить 85%.
Іншими словами, віддані клієнти Volkswagen не поспішають купувати новинку, проте її беруть ті, хто раніше на машини цієї марки навіть не дивився.

Незважаючи на затримку з початком постачання, Volkswagen розраховує до кінця року передати клієнтам 60-70 тисяч таких машин. Судячи з усього їхнє виробництво стартувало вчасно (про що свідчать переповнені склади з ID.3), але не готовим виявилося програмне забезпечення. Як тільки його налагодять, вже випущені електрокари перепрошиють й віддадуть покупцям.

Раніше у Volkswagen заявили, що замінять керівника у розробниці «софту», а також знайшли спосіб перемогти Tesla.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея Volkswagen ID.3:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest