Volkswagen та Bosch отримали дозвіл на безпілотники

Автор: Редакція | 04 Лип, 2022
Volkswagen ID. Life

Volkswagen Group та Bosch отримали дозвіл від державної влади розпочати спільну розробку технології безпілотного водіння.

Компанії Volkswagen і Bosch можуть розпочати спільну розробку технології автоматизованого водіння, повідомили в Офісі німецького картелю (Bundeskartellamt), додавши, що вони продовжуватимуть стежити за співпрацею компаній.

«Завдання офісу картелю — підтримувати конкуренцію вже на рівні досліджень і розробок, оскільки тут закладаються основи для майбутніх продуктів і ринків», — сказав глава офісу Андреас Мундт.

Співпраця VW і Bosch підпадає під європейські правила досліджень і розробок, які, за словами офісу, звільняють його від заборони картелів.

Крім того, в офісі додали, що наразі над подібною технологією працюють кілька інших автомобільних та ІТ-компаній.

Volkswagen ID Buzz

Підрозділ програмного забезпечення VW Cariad і постачальник Bosch оголосили в січні, що вони працюватимуть разом над технологією 2-го рівня, щоб наздогнати конкурентів Tesla і Mercedes.

За словами компаній, нова технологія буде встановлена на автомобілях VW Group з 2023 року. Вони також розроблять функціональні можливості 3-го рівня для водіння по шосе без рук.

Незважаючи на те, що партнерство зосереджено на системах 2-го рівня і 3-го рівня, Bosch і Cariad заявили, що вони також домовилися «вивчити можливість спільних цілей розробки» для повністю автономних технологій.

У грудні Mercedes-Benz отримав регулятивну підтримку для розгортання «водіння без рук» у Німеччині за допомогою системи, схваленої для автоматизованого водіння 3-го рівня.

У 2020 році VW перемістив програмне забезпечення під бренд Cariad.

Минулого року стало відомо, що Volkswagen планує створити безпілотний ID Buzz до 2025 року, а цьогоріч гендиректор VW вже вперше проїхався на безпілотному ID Buzz.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News Europe


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest