Volkswagen повернув на ринок електрокар e-up!

Автор: Редакція | 20 Лют, 2022
Volkswagen e-up!

Автовиробник Volkswagen раніше припинив продаж електромобіля базового рівня e-up!, але тепер планує ускладнити життя своїм конкурентам.

Volkswagen повернув електрокар e-up! в модельному 2022 році, адже зміг усунути проблеми на виробництві. За словами автовиробника, продажі маленького електромобіля були припинені наприкінці 2020 року через збільшення термінів доставки до 16 місяців.

У 2021 році виробництво продовжувалося для обробки «черги замовлень», й тепер автовиробник повертає електрокар на ринки Німеччини та Європи.

VW e-up! виступає як модель базового рівня в сегменті електромобілів автовиробника, розташовуючись нижче VW ID.3. На даний момент понад 80 000 одиниць VW e-up! були продані по всьому світу. У Німеччині він посів друге місце в 2021 році серед повністю електричних транспортних засобів з найбільшою кількістю нових реєстрацій.

Комплектації

Volkswagen e-up!

На разі, пропонується єдина комплектація VW e-up! Style Plus за ціною 26 895 євро. Проте покупці у Німеччині можуть розраховувати на знижку 9 570 євро від держави.

Автомобіль постачається із акумуляторною батареєю ємністю 32,2 кВт-год, що забезпечує максимальну відстань на одному заряді у 258 кілометрів (за WLTP). При цьому зарядка відбувається за допомогою постійного струму на 40 кВт й протягом 60 хвилин дозволяє системі заряджатися до 80 відсотків.

Volkswagen e-up!

Вочевидь, у Volkswagen були схвильовані відсутністю свого бюджетного електрокара на ринку, адже поки марка виконувала замовлення на e-up! у 2021 році, електрокросовер Dacia Spring зайняв місце найдешевшого електрокара в Європі. На разі, румунський кросовер китайського збирання вже має понад 46 000 замовлень.

Проте, у VW не збираються здаватись й наступні два роки можна очікувати на жорстку конкуренцію, допоки актуальний Dacia Spring не знімуть з виробництва у 2024 році, коли буде представлена модель європейського збирання.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen e-up!:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest