Volkswagen оголосив дату постачання нового електрокара ID.3

Автор: Роман Галімон | 11 Чер, 2020

Німецький автовиробник Volkswagen розповів, коли почнуться перші поставки електричного хетчбека ID.3.

Перший електричний автомобіль Volkswagen, який був побудований на новій платформі виключно для електромобілів, був презентований ще минулого року й тоді ж було оголошено про старт виробництва.

Проте низка проблем із програмним забезпеченням ніяк не дозволяла розпочати відвантаження готових машин до клієнтів. Здавалось, що ця проблема ще не скоро буде вирішена, попри те що над нею працювали понад 10 000 співробітників.

Й ось тепер британське видання Autocar повідомило, що модель вже надійде у продаж на окремих європейських ринках наступного тижня і спочатку буде продана тим клієнтам, хто розмістив відкличний депозит.
Поставки не можна зупинити

Volkswagen ID.3 на виробництві

Самі ж поставки ID.3 розпочнуться у вересні, й до того часу компанія хоче вирішили проблеми програмного забезпечення, серед яких «функції розширеної реальності» для головного дисплея автомобіля та деякі функції App Connect.

При цьому, всі продані на той момент машини мають отримати безкоштовне оновлення програмного забезпечення. А перші покупці взагалі можуть відкласти отримання свого ID.3 до тих пір, поки системи не будуть повністю готові.
First Edition

Електричний хетчбек Volkswagen ID.3

Електричний хетчбек пропонується з трьома ємностями акумулятора та двома вихідними потужностями, але перші екземпляри продаватимуться у спеціальній комплектації First Edition, яку оснастять акумулятором середнього розміру 58 кВт-год для заявленої пробігу у 420 км.

В такій комплектації ID.3 матиме привід на задні колеса та 201 к.с. й 229 Нм крутного моменту з максимальною швидкістю 160 км/год. Автомобіль можна заряджати через зарядки у 100 кВт постійного струму або зарядки 11 кВт змінного струму.

First Edition буде запропонований у трьох версіях: Basic, Plus та Max. У Європі покупці перших автомобілів, отримають членство в клубі «Перших мандрівників» (First Movers), для якого будуть доступні оновлення програмного забезпечення, а лізингові машини не платитимуть жодних платежів протягом перших трьох місяців.
Стимулювання продажів

Volkswagen ID.3 на виробництві

Все це відбувається на фоні підтримки німецьким урядом програми купівлі електрокарів із знижкою до 9000 євро та призначенням у Volkswagen нового генерального директора.

Volkswagen вже запропонував послугу попереднього замовлення ID.3, яким скористалися більш ніж 35 000 клієнтів у всьому світі через розміщення відкличного депозиту. Ті, хто розмістив депозит у Європі, зможуть придбати свої автомобілі з 17 червня.

При цьому, схоже, що машин вистачить кожному, адже ще до кризи із Covid-19 на складських майданчиках Volkswagen вже скупчилась чимала кількість виготовлених ID.3, які досі чекають на оновлення софту.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Volkswagen ID.3:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментарVolkswagen оголосив дату поставок нового електрокара ID.3
Коли був представлений Volkswagen ID.3?

Volkswagen ID.3 був представлений у вересні 2019 року

Чому досі не стартували продажі Volkswagen ID.3?

Продажі Volkswagen ID.3 не почалися через збій програмного забезпечення

Чи вирішені проблеми з софтом на Volkswagen ID.3?

На даний момент проблеми із софтом на Volkswagen ID.3 не вирішені

Коли клієнти отримають перші Volkswagen ID.3?

Перші Volkswagen ID.3 будуть доставлені у вересні 2020 року
Pin It on Pinterest