Volkswagen Golf отримав двопаливний двигун

Автор: Редакція | 22 Жов, 2020
Volkswagen Golf TGI 2021 року

Німецький автовиробник Volkswagen розпочав приймання замовлень на хетчбек та універсал Golf TGI, який отримав двопаливний двигун.

Фактично лінійка «Гольфів» отримала той же двигун, що вже встановлюється на Skoda Octavia G-Tec та Audi A3 g-tron. Хетчбек Golf TGI доступний вже зараз, а універсал Variant з’явиться пізніше цього місяця.
1,5-літровий двигун, що працює на стиснутому природному газі, розвиває 130 к.с. і 200 Нм та поєднується тільки з семиступеневим роботом.

Три балона з паливом, що знаходяться під заднім диваном й під багажником, сумарно вміщують 115 літрів або 17,3 кілограма газу. При середній витраті в 4,1-4,3 кілограма на 100 кілометрів хетчбек Volkswagen Golf TGI може проїхати на одній заправці близько 400 кілометрів за циклом WLTP, рівень викиду CO2 складе 111-117 г/км. Показники універсалу поки не наводяться. Крім того, Golf TGI забезпечений резервним дев’ятилітровим бензобаком – на випадок, якщо закінчиться метан.
Раніше аналогічну силову установку отримали близькі родичі «Гольфа» – Audi A3 g-tron та Skoda Octavia G-Tec. При цьому й у «Ауді», й у «Шкоди» паспортний запас ходу дещо більший.

Цікаво, що навесні у Volkswagen заявляли, шо не вірять у занепад двигунів внутрішнього згоряння. До речі, Renault теж встановила на свій кросовер Dacia Duster двопаливний двигун.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Golf TGI 2021 року:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest