Новий VW Golf «засвітили» до офіційної презентації

Автор: Редакція | 16 Жов, 2019

Презентація нового VW Golf має відбутися вже за тиждень, але співробітники одного з заводів VAG розповсюдили зовнішність восьмого покоління «Гольфа» у мережі.

Шпигунських фото прототипів восьмого покоління VW Golf було чимало, але цей комплект світлин – безперечно найкращий хоча б тому, що автомобіль позбавлений навіть натяку на камуфляж. Крім того, опубліковані зображення салону серійного зразка хетчбека.

Читайте також:

Фотографії з’явилися на одній зі сторінок шанувальників марки в Facebook, і хоча не вказано, де саме вони зроблені, схоже, місцем фотосесії став один із заводів компанії. Найімовірніше, на фото зображений хетч в одній з базових комплектацій – на такий висновок наштовхують відносно невеликі колісні диски й помірно оснащений салон.

Motor1

Добре помітні абсолютно нові фари «Гольфа», перероблений бампер та інша радіаторна решітка з допрацьованим логотипом. На фотографії інтер’єру можна розгледіти інноваційний кокпіт моделі. У ньому цифрова панель приладів візуально об’єднана з дисплеєм мультимедійної системи і сенсорною панеллю зліва, і цей величезний «екран» наче обіймає водія.

А ось центральна консоль виглядає досить аскетично. Крім важеля коробки передач видно два підсклянника, кнопку запуску двигуна та ще пара клавіш, одна з яких, здається, є кнопкою електричного «ручника». Судячи з попередніх фото (див. нижче), консоль забезпечать ще й набором сенсорних елементів управління (в тому числі й налаштувань клімату).

Втім, вже незабаром можна буде отримати геть офіційно всі відповіді. Офіційний дебют VW Golf восьмого покоління відбудеться на спеціальному заході 24 жовтня.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Golf (шпигунські фото)
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest