Volkswagen Golf R32 прокачали до 1000 к.с.

Автор: Редакція | 18 Вер, 2021
Volkswagen Golf R32

Стоковий Volkswagen Golf R32 перетворився на справжнього монстра із потужністю 1000 к.с.

Що станеться, якщо ваш абсолютно новий Volkswagen Golf R32 програє драг-гонку начебто спорідненому GTI? Власник цього автомобіля вирішив негайно приступили до роботи над турбонаддувом свого двигуна VR6.

Так розпочалася модернізація MK5 Golf R32, яким південноафриканець Жак Де Бір володіє з 2009 року. З тих пір із «Гольфом» багато чого сталося, в результаті чого 1000-сильний монстр може з легкістю випереджати Porsche 911 Turbo.
Якщо повернутись до історії, то Golf R32 випускався лише з 2005 по 2008 рік й то в обмежених кількостях. Автомобілю надався 3,2-літровий двигун V6, відомий як VR6. Автомобіль оснащувався 7-ступеневим автоматом DSG  або 6-ступеневою механікою, та обов’язково мав повний привід.

У першому поколінні MKV Golf R32 видавав 241 к.с., у другому поколінні двигун модернізували до 250 к.с. Проте, вочевидь, цього власнику було замало.

На відео можна побачити, що хоча зовнішніх та внутрішніх змін у машині не багато, проте в багажнику можна помітити балони з оксидом азоту, які надають машині пришвидшення.

Також власник розповів, що тепер «Гольф» здатний проїхати чверть милі за 10,3 секунди, але його майбутня мета – це 9 секунд.
Зворотнім боком таких доопрацювань, звісно, є постійні витрати. Зокрема, за вісім років було замінено 8 зчеплень та 2 коробки передач.

Проте, як зазначає Жак Де Бір, тепер він може не лише не турбуватися про GTI, а й регулярно перемагати Nissan GTR, Porsche 911 Turbo та BMW M3 на драг-битвах.

Минулого року Motorcar писав, як на VW Golf поставили двигун V8 та задній привід, й офіційно Volkswagen представив найпотужніший Golf R.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest