Volkswagen Group планує продати бренд Lamborghini

Автор: Роман Галімон | 13 Жов, 2019

Німецька корпорація Volkswagen зважує варіанти продажу італійської марки Lamborghini.

Схоже, Volkswagen Group думає про варіанти, які стосуються італійської марки. Група VW рухається до реструктуризації з намаганням подвоїти ринкову ціну до 2030 року, та обговорює всередині майбутнє таких брендів, як VW, Skoda, Seat, Audi, Porsche, Lamborghini, Bentley, Bugatti, Ducati та Italdesign.

Читайте також:

За деякими припущеннями, Volkswagen Group має намір продати Lamborghini або продати частину акцій, але остаточного рішення ще не прийняла. Нещодавно бренд Lamborghini досяг фінансових успіхів, перейшовши у сегмент спортивних позашляховиків. Гарні результати продажів Urus, а також випуск оновленого Aventador та нового гібридного суперкара можуть сприяти підвищенню прибутковості. На думку аналітиків, сучасний стан Lamborghini робить його відмінним кандидатом для виставлення акцій на біржу.

При цьому, головний виконавчий директор VW Group Герберт Дісс вже давно збирався зосередити увагу на розширенні ключових брендів групи, таких як VW, Audi та Porsche, для ефективного управління ресурсами та уникнення «зайвої кількості рук у кухонній банці».

Інвестори також закликали VW очистити активи, оскільки ціна корпорації поглинається мотоциклами, вантажівками та суперкарами. При поточній ринковій вартості в 89 мільярдів доларів менеджмент планує збільшити її до 220 мільярдів доларів, прагнучи максимально підвищити ціну Volkswagen Group, що важливо в епоху переходу на нові технології в галузі.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest