Volkswagen показав перше зображення нового Golf GTI

Автор: Редакція | 21 Лют, 2020

Хот-хетч від Volkswagen має з’явитися незабаром на виставці в Женеві, але два «гарячих» Golf (бензиновий та дизельний), здається, не дуже зовні відрізняються.

Перше офіційне зображення майбутнього Golf GTI восьмого покоління, на диво, дуже нагадує тізер, вже продемонстрований раніше з анонсом прем’єри дизельного Golf GTD.

Якщо порівняти обидва зображення, то вийде, що фактично бензиновий хетч відрізняється від п’ятидверки на «важкому паливі» лише двома нюансами – логотипом GTI замість GTD поруч із фарою та традиційної червоною смужкою, яка з’єднує елементи головної оптики.

У Volkswagen дбайливо зберігають в таємниці дані про технічні характеристики майбутніх прем’єр, але завдяки відносно недавньому витоку вже стало відомо, що, наприклад, Golf GTD отримає дволітровий агрегат зі збільшеною у порівнянні з попередніми модифікаціями потужністю – передбачається, вона виросте до 200 к.с.

А ось Golf GTI може виявитися слабкішим, ніж очікувалося: за попередніми даними, його мотор буде розвивати «лише» 245 к.с. Правда, трохи пізніше з’являться суворіші модифікації – 300-сильний Golf TCR та «найгарячіший» Golf R із двигуном на 333 к.с. з перспективою форсування до 400 к.с.

Всі подробиці Volkswagen офіційно розкриє лише 3 березня: обидва нових «Гольфа» дебютують під час традиційної «Ночі Volkswagen», яка передує старту Женевського автосалону.

Раніше новий Volkswagen Golf R «розсекретили» до прем’єри, а також був засвічений новий «заряджений» Tiguan R.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея актуального покоління Volkswagen Golf GTI TCR:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest