Volkswagen показав ескіз оновленого Polo GTI

Автор: Роман Галімон | 10 Тра, 2021
Volkswagen Polo GTI 2021 року

Оновлений хот-хетч Volkswagen Polo буде представлений наприкінці червня.

Під час презентації оновленого Volkswagen Polo минулого місяця, був показаний лише суперміні у стандартній конфігурації. Версії Polo Life та R-Line – які прийдуть на зміну Trendline, Comfortline та Highline – перевершить GTI наприкінці червня, коли комплектація хот-хетча буде офіційно представлена. Тим часом із Вольфсбурга оприлюднили ескіз дизайну, щоб полегшити наше очікування.
Позначений як «гостріший, динамічний, економічний», автомобіль отримає традиційні червоні акценти моделей Grand Touring Injection. Подібно до старшого брата Golf GTI, він матиме світлодіодні денні ходові вогні, вбудовані в сотові (фальшиві) повітрозабірники, але лише два модулі, а не п’ять. Червона смуга над світловою панеллю, додана під час «фейсліфтинга», також успадкована від Golf GTI, й ці зміни роблять хетч B-сегменту більш агресивним.

VW поки не розкрив деталі стосовно двигуна, але дорейстайлінгова модель пропонується із 2-літровим бензиновим двигуном із турбонаддувом потужністю 197 кінських сил (147 кіловат) і 320 ньютон-метрів крутного моменту. Шестиступенева «механіка» пропонувалась деякий час, але тепер Polo GTI має лише DSG. Шестиступеневий «автомат» із подвійним зчепленням забезпечував розгін від 0 до 100 км/год за 6,7 секунди та максимальну швидкість 237 км/год.

Відповідно до свого рівня, GTI буде щедро оснащений від самого початку. У січні 2018 року VW визнав, що платформа MQB A0, на якій збудована модель, не зможе використовувати систему GTI Performance. Обмежена серія Polo R WRC Street, представлена наприкінці 2012 року, залишається найпотужнішим дорожнім Polo з потужністю 217 к.с..
GTI дуже потрібний у модельному ряду Polo, враховуючи, що VW вирішив не надавати моделі двигун 1.5 TSI та його 150 коней. Незважаючи на те, що він доступний для споріднених й оновлених SEAT Ibiza та нової Skoda Fabia, стандартна модель Polo пропонується з меншим 1.0 TSI.

Тим  не менш на відміну від очікування в Україні нового Golf та Golf GTI, офіційна поява в нашій країні Polo та його версій не очікується.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Polo 2021 року:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest