Volkswagen Polo може зникнути через кросовер

Автор: Редакція | 31 Січ, 2022
Volkswagen Polo 2021 року

Компактний хетчбек Volkswagen Polo можуть зняти з виробництва через новий кросовер Taigo.

Автомобільний світ продовжує змінюватись й формат звичних хетчбеків та сіткарів перетворюється на аналогічний, але з більшим кліренсом. У Volkswagen теж не оминули цих тенденцій й нещодавно модель Passat вже була виведена з ринків Америки та Європи.

Тепер німецька марка збирається робити ставку на електрифікацію й моделі з ДВЗ фактично будуть доживати свої генерації.

Кілька місяців тому один із керівників Volkswagen заявив про безперервність п’яти моделей: Golf, Tiguan, Passat, Tayron та T-Roc. Й хоча стосовно «Пассату» вже є питання, але ситуація з Polo ще складніша.

За інформацією видання Motor.es, бренд на разі не працює над створенням нового покоління цієї моделі, яке було б сьомим в її історії.

Polo чи Taigo?

Volkswagen Polo 2021 рокуVolkswagen Taigo R-Line

Volkswagen вже оголосив свої комерційні результати за минулий 2021 рік, вказавши на дуже важливий факт: 40% загального обсягу продажів принесли моделі кросоверів. У звіті також підкреслюється, що клієнти сегмента B віддають перевагу SUV-ам на фоні іншої лінійки. Тобто, продажі Polo ускладнилися новим Volkswagen Taigo.

Звісно, альтернативою може бути й компактний кросовер T-Cross, проте й ця модель не є недоторканою, з огляду на подальшу електрифікацію лінійки Volkswagen. «Ті-Кросс» напевно ще отримає рестайлінг, але до кінця генерації виробник вже створить йому електричний аналог й не буде вкладатись у розробку нової генерації.

Натомість, Taigo має свою перевагу – вартість розробки дуже низька, оскільки він побудований на базі кросовера Nivus, створеного для Південної Америки. Таким чином, «Тайго» може «підстрахувати» лінійку бренду, поки для Polo не розроблять електричний аналог, яким може стати електромобіль Volkswagen ID.1, що з’явиться за три роки.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Volkswagen Polo та Taigo:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest