Volkswagen припустив появу кросовера Tiguan GTI

Автор: Редакція | 23 Кві, 2020

У німецькій компанії Volkswagen не виключили появи не тільки повноцінного спортивного кросовера Tiguan R, але й менш потужної версії з культовим позначенням GTI.

Volkswagen активно готується до оновлення свого кросовера, який за підсумками 2019 року названо бестселером німецького бренду. Одним із найважливіших нововведень, які принесе рестайлінг, має стати розширення сімейства за рахунок версії з літерою R – їй пророкують мотор потужністю близько 330 к.с.

Проте ця модифікація може виявитися не єдиним «гарячим» кросовером під ім’ям Tiguan.
Як заявив виданню CarBuzz Хайн Шафер, який займає в американському підрозділі VW посаду старшого віце-президента з маркетингу та стратегії, компанія завжди шукала нові можливості для розвитку продуктової лінійки, в тому числі й за рахунок потужних двигунів. Судячи за деякими обмовками, ці пошуки можуть привести до появи на світ нових, раніше небачених модифікацій «Тігуана».

Вихід проміжного Tiguan GTI, який за прикладом сімейства Golf зайняв би позицію між стандартними кросоверами і відверто спортивним Tiguan R, безперечно має практичний сенс.
На деяких ринках, де присутня марка Volkswagen, 330-сильний кросовер із високою часткою ймовірності виявиться занадто дорогим для масового ринку, а ось до потенційно доступнішого Tiguan GTI покупці можуть поставитися дружелюбніше.

Якщо ці припущення мають під собою ґрунт, то такий кросовер з’явиться на світ не раніше наступного року: основною подією 2020-го має стати серйозний рестайлінг Tiguan, перший офіційний тізер якого вже представлений.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Tiguan R 2021 року (шпигунські фото):
Фотограф: Volkswagen Tiguan R на тестах в Швеції
Фотограф: Motor1
Фотограф: Volkswagen Tiguan R 2021 року (шпигунські фото)
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Volkswagen Tiguan R 2021 року (шпигунські фото)
Фотограф: Motor1
Фотограф: Volkswagen Tiguan R на тестах в Німеччині
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest