Volkswagen Tiguan R знову «засвітився» на тестах

Автор: Редакція | 17 Кві, 2020

Німецька марка Volkswagen продовжує випробовувати прокачану версію кросовера Tiguan R.

Volkswagen вже давно не робить таємниці з зовнішності оновленого Tiguan, включаючи його «заряджену» версію з логотипом R. При цьому прототипів «гарячої» модифікації за останній час було помічено дуже багато.

«Новинка» виглядає майже так само, як й була помічена в Швеції минулого місяця: не змінилось розташування маскування на передній частині та, навіть, колір кузова. Іншими стали лише колісні диски (мабуть, поміняли зимову гуму), але за ними були вже знайомі сині супорти потужних гальм з літерою R. Також позаду «заряджену» версію видають чотири вихлипи випускної системи.

Як й раніше побачена версія Golf R (теж ще непрезентована), кросовер також був оснащений каркасом безпеки, якого, звісно, у виробничій комплектації не буде.

За припущеннями, Tiguan R отримає дволітрову «турбочетвірку», як й згаданий Golf R. 333-сильний агрегат буде поєднуватися з роботом DSG і повним приводом 4Motion.
Дати дебюту жодної з новинок, що тестуються на Нюрбургринзі (а там ще тестується седан Arteon R), поки невідомі. Раніше повідомлялось, що це точно має бути 2020 рік.

Крім того, раніше Volkswagen «засвітив» плагін-гібридний кросовер Tiguan GTE.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Tiguan R 2021 року (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Volkswagen Tiguan R на тестах в Німеччині
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest