Volkswagen показав перше зображення оновленого кросовера Tiguan

Автор: Роман Галімон | 17 Кві, 2020

Німецький автовиробник Volkswagen вже вийшов на пряму лінію до презентації оновленого кросовера Tiguan, який незабаром має отримати плановий рестайлінг.

Актуальна генерація Tiguan була презентована ще у 2016 році, а отже прийшов час оновити одного з бестселерів Volkswagen. І дійсно у 2019 році кросовер став найкращим серед продаваних моделей марки у світі, обійшовши навіть Volkswagen Golf.

Вочевидь, оновлений Tiguan продовжить найкращі традиції попередника, та наблизиться за дизайном до нещодавно представленого «Гольфа» та молодших T-Cross та T-Roc (останній, до речі, наша редакція нещодавно тестувала й огляд тест-драйву можна почитати тут).
То ж Volkswagen вже представив перший ескіз майбутньої новинки, хоча в мережі вже присутня безліч фотографій з тестів різних версій кросовера: а очікується поява R-версії та гібридної GTE. Крім того, й оновлений кросовер VW Tiguan безпосередньо вже «ловили» під час рекламної зйомки.

Наступним, за традицією, має бути представлений тізер інтер’єру, й там варто очікувати ще більшої діджиталізації салону та появи нового софту.
За припущеннями, до вже зазначених спортивної та гібридної версій, кросовер може отримати й дизельну комплектацію на основі нового мотора потужністю 150 к.с. Поки невідомо чи будуть всі версії представлені одночасно, або Tiguan R отримає окрему прем’єру.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Volkswagen Tiguan (шпигунські фото) 2020 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest