Volkswagen представив абсолютно новий Caddy

Автор: Редакція | 21 Лют, 2020

Німецький автовиробник Volkswagen показав новий комерційний фургон Caddy, який отримав нову платформу та широкий перелік обладнання.

Платформу новий Caddy запозичив у восьмого VW Golf, а отже тепер фургон й вантажопасажирська версія мають пружини в задній підвісці, що має позначитись на комфорті пасажирів. Схоже, що виробник тепер не хоче позиціювати машини лише як комерційний транспорт.

Хоча вантажні можливості Caddy теж зросли: в кузов стандартного фургона можна помістити до 3,3 кубометрів вантажу, а в подовжений вантажний Caddy Maxi поміщається два європіддона. Пасажирська ж версія прийме на борт до семи чоловік.

Екстер’єр теж помітно змінився  й також отримав багато спільного з «Гольфом». У них схожі оптика і решітка радіатора, а силует став динамічнішим завдяки зміненій лінії даху. Коефіцієнт опору повітря знизився з 0,33 до 0,30.

За рівнем оснащення Caddy теж не поступиться відомому хетчу. Крім вже анонсованого «цифрового кокпіта» з двома великими моніторами діагоналлю до 10 дюймів «фургончик» отримав панорамний люк площею 1,4 кв.м., систему безключового доступу та цілий ряд раніше не властивих йому водійських асистентів. Наприклад, тепер машина може самостійно рухатися магістраллю, контролювати стан причепа, попереджати про можливі перешкоди в «сліпих» зонах.

Стосовно силових агрегатів, то цілком очікувано моторна гамма складається в основному з дизелів з системою двоступеневого впорскування AdBlue. Розвивають вони до 122 к.с. і працюють в парі або з шестиступінчастою механікою, або 7-діапазонним роботом, а найпотужнішим модифікаціям запропонують ще й повний привід. Бензиновий мотор тільки один – 116-сильна півторалітрова «четвірка», але пізніше з’явиться й версія, здатна працювати на природному газі. Стверджується, що в середньому Caddy повинен стати на 12% економічнішим за попередника.

У європейських дилерів новий VW Caddy з’явиться найближчими місяцями, а ось американських покупців чекає сюрприз: є ймовірність, що на базі Caddy компанія Ford побудує наступника фургона Transit Connect і це буде наступним кроком співпраці двох концернів.

Раніше також повідомлялось, що новий Volkswagen Golf R «розсекретили» до прем’єри, а також був засвічений новий «заряджений» Tiguan R.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Caddy 2020 року:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest