Volkswagen може відродити позашляховик Scout

Автор: Редакція | 21 Вер, 2021
International Harvester Scout

Відомий позашляховик International Harvester Scout може відродитись у якості електричного всюдихіда від Volkswagen.

Чутки про потужний електричний позашляховик від Volkswagen спочатку з’явилися наприкінці 2018 року й повернулися на початку 2020 року. Були припущення про такі дивні назви, як T-Rug та Ruggdzz, але тепер з’явились припущення, що новинка носитиме відому назву Scout.
Хто такий Scout?

International Harvester Scout

Американське видання MotorTrend відвідало конференцію з головним операційним директором Групи Volkswagen в Америці Йоханом Де Ніссеном, де була піднята тема позашляховика з нульовими викидами.

З’ясувалось, що тепер VW володіє правами на назву Scout через дочірню компанію Traton, в яку входять бренди Man, Scania та від недавно Navistar. Й саме  останній (Navistar) був створений у 1986 році як прямий спадкоємець старої компанії International Harvester, яка й володіє торговою маркою Scout донині.

Traton придбав Navistar на початку липня за суттєві 3,7 млрд. дол., що фактично означає придбання марки Scout та можливість використання її для майбутній моделі. Зокрема, торгова марка може застосовуватись для легкових автомобілів, легкових та середніх вантажних автомобілів та позашляховиків загальною масою автомобіля понад 1088 кілограмів.
Навіщо Scout Вольксвагену?

International Harvester Scout

MotorTrend припускає, що Scout може стати окремим брендом, й навіть може продаватися в окремих дилерських центрах, а не ділити автосалони з Volkswagen. Й при цьому новинка навряд чи отримає повну назву International Harvester Scout, враховуючи, що аграрна компанія Case IH володіє назвою International Harvester з 1985 року.

Тим не менш, до потенційного позашляховика з Вольфсбурга ймовірно ще багато років. Зрештою, німецький бренд лише почав рекламну компанію седана Trinity, який з’явиться в 2026 році, але й це не означає, що після цього появиться Scout, адже VW вже є плани.
Електрифікація Volkswagen

Платформа Volkswagen MEB

Нові моделі електромобілів німецького бренду сформовані навколо лінійки ID. й наступного року очікується мінівен ID. Buzz, потім седан Aero B у 2023 році, а ID.1 й ID.2 – у 2025 році, останні на основі концепту ID. Life, представленого цього місяця на Мюнхенському автошоу.

Залишається лише загадкою, яку платформу використає VW, адже вже оголошено про об’єднання MEB та PPE для створення єдиної платформи Scalable Systems Platform (SSP). Вищезгадана Trinity стане першою великою моделлю, яка використовує нову архітектуру, а далі інші бренди Групи VW отримають економію від запровадження SSP.

Проте, в той час як Jeep натякає на електричний Wrangler, а Ford також припускає про можливість появи електропозашляховика Bronco, VW теж матиме шанс отримати частину ринку зі своїм власним позашляховиком із відомим ім’ям.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest