Volkswagen представив оновлений Teramont X

Автор: Редакція | 12 Лип, 2022
Volkswagen Teramont X

Німецька марка Volkswagen представила для китайського ринку позашляховик Teramont X, який є спорідненим з американським Atlas Cross Sport.

Volkswagen опублікував зображення оновленого крос-купе Teramont X, рестайлінг якого відбувся у тому ж стилі, що й фейсліфтинг Teramont навесні минулого року.

Проте найголовніше те, що оновлення Volkswagen Teramont X стане передвісником змін у моделі для американського ринку Atlas Cross Sport.

Що змінилось?

Volkswagen Teramont X

Новинка отримала нові фари і задні ліхтарі, змінений обвіс, глянсово-чорний декор замість хрому, емблеми з підсвічуванням, а також світлову смугу, що проходить по радіаторний решітці.

Звісно, примірники у комплектації R-Line виділятимуться додатково: чорні колісні диски та червоні гальмівні супорти.

Фотографій інтер’єру поки немає, як немає й інформації про моторну гамму. Швидше за все, Volkswagen Teramont X збереже наявні дволітрові «турбочетвірки» (186 і 220 к.с.) і 2,5-літровий 299-сильний V6, роботизовану трансмісію і передній або повний привід.

Volkswagen Teramont X

Оригінальний Volkswagen Teramont X у серійному виконанні дебютував у квітні 2019-го. Через півроку у нього з’явився аналог для ринку США – Atlas Cross Sport. Тож очікується, що тепер послідовність дій буде аналогічною.

Наприкінці цієї весни в Китаї розсекретили ще одну подібну машину – Volkswagen Tavendor. Технічно, це той же Teramont X з альтернативним дизайном, але випускатиме його інше спільне підприємство – не з SAIC, а з FAW, яке також виробляє позашляховик Talagon.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Teramont X:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest