Volkswagen представив крос-купе Tiguan X

Автор: Роман Галімон | 07 Вер, 2020
Volkswagen Tiguan X

Німецький виробник Volkswagen показав кросовер Tiguan X, який створений для китайського ринку.

Volkswagen вже має вражаючу лінійку високопродуктивних автомобілів для китайського ринку, але, незважаючи на це, німецький виробник ще більше розширив асортимент своїх кросоверів, випустивши перший в історії Tiguan X. До речі, патентні зображення новинки потрапили в мережу ще у липні.

Фактично, це купейна версія популярного кросовера, що позиціюється як спортивніша та динамічніша за звичайну, але практичніша за менший кросовер-купе Tayron X.
На даний момент, новий Tiguan X буде доступний лише в Китаї. Volkswagen не сказав ані слова про плани експортувати модель до США або європейські ринки, де вона б могла конкурувати з Renault Arkana.

Що ж змінилося?

Volkswagen Tiguan X
Volkswagen Tiguan X

Якщо говорити про дизайн, то в передній частині автомобіля не має жодних відмінностей у порівнянні зі стандартним оновленим Tiguan. Всі зміни починаються у задній частині, де помітна полога лінія даху плюс масивні двері.

Важливо зазначити, що Tiguan X значно довший – 4,77 метра, що робить його навіть довшим за Tiguan LWB. Насправді, модель базується на  версії Tiguan Allspace, що легко пояснює її розміри.
Під капотом виробник пропонує розмістити один із двох чотирициліндрових варіантів TSI потужністю 186 к.с. або 220 к.с. Вони пропонуються в стандартній комплектації з семиступеневою автоматичною коробкою передач DSG з подвійним зчепленням. Конфігурація з трьома педалями не планується.

Наразі жодної інформації стосовно швидкості не оприлюднювалось, але Tiguan X ймовірно матиме подібні характеристики до Tiguan Allspace у Китаї, що означає прискорення до «сотні» приблизно за 10 секунд.

Минулого місяця Volkswagen вирішив готувати Passat дев’ятого покоління, а новий електрокросовер ID.4 мають незабаром презентувати.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Tiguan X:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: AutoCar
Фотограф: AutoCar
Фотограф: AutoCar
Фотограф: AutoCar

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest