Наступний електрокар Volvo з’явиться вже на початку 2021 року

Автор: Роман Галімон | 13 Жов, 2020

Шведський автовиробник Volvo збирається розширювати лінійку електрокарів завдяки входженню в інші сегменти ринку.

Раніше вже стало відомо, що Volvo може залишити кросовер XC90 без двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ), а тепер керівник компанії підтвердив про розробку нових електрокарів, й в тому числі компактних.
Хакан Самуельссон заявив, що Volvo планує випустити кілька нових електричних моделей, розташованих як над, так й під XC40 Recharge. Наступним буде інший автомобіль на тій же електрифікованій Compact Modular Architecture (CMA), яка лежить в основі XC40 і Polestar 2. Останній з’явиться наступного року та буде лише електричною моделлю без будь-якого варіанту ДВЗ.

Також гендиректор Volvo підтвердив, що має з’явитися електрична версію нового покоління XC90, й компанія збирається робити менші електромобілі.

«Ми розглядаємо невеликі автомобілі менші за XC40, для яких ми плануємо використовувати повністю електричну платформу нашого бренду Geely в Китаї – платформу SEA. Це те, що ми плануємо використовувати в майбутньому».
SEA розшифровується як Sustainable Experience Architecture, а бренд Lynk & Co китайської компанії Geely (що володіє й Volvo) вже демонстрував концепт на цій платформі під час автосалону в Пекіні 2020 року.

Нещодавно компанія Volvo зареєструвала торгову марку XC20, й очевидно це зроблено для створення компактного кросовера. Хоча Volvo й планує продовжувати пропонувати м’які та плагін-гібридні варіанти для більших автомобілів, Самуельссон зазначив, що менші моделі майже напевно будуть лише повністю електричними.

«Для автомобіля меншого за XC40 розміру можна стверджувати, що немає сенсу робити версію ДВЗ, бо невелика машина на бензині – це також дешева машина. Питання [для нас] полягає в тому, чи може вона бути преміальною та вигідною».

На початку року також стало відомо, що Volvo побудує завод із виробництва акумуляторів для XC90, а продажі гібридних Volvo зросли на 80%.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Car and Driver

Галерея Volvo XC40 Recharge:
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest